Posve netransparentan proces ulaska u EU, u kojem nitko nema pojma o čemu uopće i s kojim polazištima Hrvatska pristupno pregovara, ovih dana kulminira novom idejom vladajućih: da referendum o ulasku, jer građane se o tome nažalost pitati mora, raspišu tek nakon što potpišu pristup Uniji!
Šovinizam joj u krvi: HRT-ova urednica okomila se ovaj put na turiste iz BIH koji "ništa ne troše, ne zauzimanju apartmane, a zapravo zauzimaju mjesto na plaži koje pritom nisu ni platili"
Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva javlja da će posredstvom istoimenog portala nastojati ispunjavati funkciju informiranja javnosti o civilnom društvu
Udruge Naša zemlja i Pineta demantiraju da njihovi aktivisti primaju novac za sudjelovanje u prosvjedima
Akbar Ganji proveo je šest godina u zatvoru Evine zbog svojih članaka u kojima je kritizirao ubojstva iranskih intelektualaca
Društvo hrvatskih filmskih redatelja i Hrvatske udruge producenata u apelu vlastima izražavaju bojazan da razaranje javne televizije uoči ulaska Hrvatske u EU prijeti zatiranjem hrvatskeg kulturnog identiteta
Drago Pilsel razgovarao je sa Lelom Knežević, Majom Sever, Sanjom Milkeušević, Anom Jelinić, Denisom Latinom i Zdenkom Dukom.
TIH pozdravlja odluku Damira Grubiše da istupi iz Programskog vijeća HRT-a i na taj način dodatno upozori na nedosljednost u njegovu radu i poštivanju procedura
dodaj komentar 14 komentara
H-admin dijeli mišljenje da lažni URNA ne kletva i ne ocrnjuje, on samo krade nickove i spama. Bio je upozoren, a od sada će biti i brisan ako komentar nema veze sa temom. A pitanje identiteta na Internetu je prilično složena stvar :-), bolje je tolerirati krađu nickova, nego cenzura
Inače, sve najbolje i tebi.
Prema riječima glasnogovornice PU Istarske Nataše Rogić na snimkama, a podsjetimo policija je snimala video i foto opremom sva tri Thompsonova koncerta održana u Boćarskom domu u Pazinu, nisu utvrđeni uzvici neprimjerenog sadržaja.
Prema policijskom izvještaju dakle na Thompsonovim koncertima dio publike nije uzvikivao “Ubij, ubij Kajina”, “Ubij, ubij Srbina, “Ubij, ubij Janeza”, niti je pozdravljao s ustaškim pozdravom “Za dom spremni”. Što su novinari koji su mogli nazočiti prvom koncertu, jer već drugom je akreditacija bila uskraćena i istarskom dnevniku “Glas Istre”, čuli i o tome izvijestili ostaje otvoreno pitanje. Tko zna, možda novinari i policija nisu bili na istom mjestu i na istom koncertu.
Inače na trećem Thompsonovom koncertu, održanom u ponedjeljak policija je privela F.K. (32) iz Pazina koji je pred kraj koncerta skinuo majicu, a na prsima je ima tetovirano slovo U veličine 15 do 20 centimetara. Nakon upozorenja redara on se obukao, no policija ga je svejedno prekršajno obradila zbog isticanja nedozvoljenog simbola. Na posljednjem od tri Thompsonova koncerta u ponedjeljak se u pazinskom Boćarskom domu okupilo oko 1200 posjetitelja.
..........................................................cijeli tekst pronadjite ovdje: http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2008,12,23,thompson_koncert,146186.jl
Temeljno.
I zato, i zato, smatram h-alter jednim od najboljih medijskih portala...sa odista (cesto) izvanrednim tekstovima i analizama.
Na svom (FMB92) profilu svako malo pa citiram, u celosti ili delimicno, neki tekst s h-altera, bas kao sto i relativno cesto ovde ostavljam komentare.
Iskreno me raduje da ste i zvanicno, a opet, dobili visoko priznanje!
Poseban pozdrav Toniju Gabricu.
Dodaj komentar